%ب ظ، %30 %874 %1396 ساعت %19:%دی

معرفی شرکت

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

شركت پلیمر هرمز برکه در سال1384 در شهرک صنعتی شماره 3 بندرعباس با هدف تولید محصولات پلیمری، ماشین آلات وتجهیزات قالب گیری دورانی (Rotational Molding) تاسيس گرديد . اين شرکت با بهره گيری از كادر متخصص و تلاشگر خود توانسته است با تولید محصولات با کیفت و منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی نياز مشتريان خود را در زمينه های مورد نظر تامين نمايد. هرمز برکه نه تنها در حال گسترش منافع خود ،بلکه در حال افزایش ظرفیت تولید محصولات با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای  روز دنیا می باشد.جهت ایجاد و توسعه شبکه تولید و توزیع محصولات در سطح کشور این شرکت در سال 1392 اقدام به ایجاد سایت شماره 2 خود در شهرک صنعتی اوز استان فارس و همچنین در سال 1394 سایت شماره 3 خود را در شهر شیراز و در شهرک صنعتی بزرگ ایجاد نموده است.
ساختار شرکت پلیمر هرمز برکه به گونه ای طراحي شده است که با انعطاف پذيری ويژه بتواند خدمات شايسته ای را در زمينه های مختلف به مشتريان خود ارائه نمايد. توليد مخازن پلی اتیلن چند لایه به روش رتومولدینگ يکي از زمينه های فعاليت اين شرکت مي باشد .شرکت پلیمر هرمز برکه دارای قابليت طراحي و ساخت انواع مخازن در تیپ های افقی و عمودی،مخازن حمل مایعات،مخازن انبساطی ، وان و سایر مخازن می باشد. يکي ديگر از زمينه های اصلي فعاليت اين شرکت ، تولید محصولات دکوراتیو و مبلمان پلی اتیلنی مي باشد که با طراحی شکیل خود زیبایی را به باغ ، اماکن خدماتی رفاهی و مبلمان شهری بخشیده است. توليد موانع جاده ای يکي ديگر از زمينه های فعاليت شرکت پلیمر هرمز برکه مي باشد .اين شرکت با قابليت های خود از جمله پرسنل با تجربه و ساير امکانات نرم افزاری و سخت افزاری ، توان توليد انواع محصولات  پليمری را دارا مي باشد. اين شركت در راستاي اهداف كيفي خود و در پاسخگوئي به نيازهاي روز افزون مشتريان با اراده مديريت وتلاش پرسنل توانا كه سرمايه هاي اصلي شركت محسوب مي گردند موفق به اخذ گواهينامه (ISO-18001) (ISO-14001) (ISO-9001) گرديد است.سایر مجوزها و گواهینامه های شرکت به شرح زیر است:
 -پروانه تحقیق و توسعه(R & D)از سازمان صنعت،معدن،تجارت
 -پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی
 -پروانه بهداشت و ساخت از معاونت غذا و دارو
 -تندیس رعایت حقوق مصرف کننده از سازمان حمایت از مصرف کنندگان
- عضو انجمن صنایع همگن پلاستیک
شرکت پلیمر هرمز برکه اميدوار است بتواند با تلاش بي وقفه پاسخگوی نيازهای مشتريان خود بوده و خدمات شايسته ای به ايشان ارائه نمايد

خواندن 872 دفعه آخرین ویرایش در %ب ظ، %30 %876 %1396 ساعت %20:%دی
محتوای بیشتر در این بخش: افتخارات شرکت »
نمایش تعداد مطالب
87585